Ielūdzam uz Zāles dienām 2018, 14. un 17.jūlijā!

Ielūdzam uz Zāles dienām 2018:

STOKKER AGRITECH sadarbībā ar Agrega un Bayer ielūdz uz Zāles dienām 2018! Pirmais pasākums notiks Vidzemē, Mālupes pagasta zemnieku saimniecībā “KADIĶI M.A.” 14.jūlijā, savukārt Kurzemes pusē 17.jūlijā gaidīsim visus interesentus SIA “RĀVAS” saimniecībā Blīdenes pagastā, Brocēnu novadā. Šī būs lieliska iespēja vienkopus apskatīt, saņemt speciālistu konsultācijas un redzēt darbībā Pöttinger augsnes un zāles apstrādes tehniku, kā arī izvēlēties agregātam piemērotāko un jaudas ziņā atbilstošu New Holland traktoru. Pöttinger tehnika būs apskatāma sākot ar rugaines kultivatoru, diskiem, sējmašīnām, pļaujmašīnām, ārdītājiem, grābekļiem, visbeidzot ar savācējpiekabi. New Holland traktoru modeļu būs apskatāmi no T5, T6, T7, T8 un T9 sērijām, kā arī rādīsim un stāstīsim par New Holland CR sērijas kombainu priekšrocībām. Lielisks palīgs saimniecībā būs JCB teleskopiskais iekrāvējs gan graudu iekraušanas/izkraušanas darbos, gan ķīpu pārvietošanā tas būs krietni izveicīgāks un ātrāks kā riteņu traktors. Mūsu mērķis Jums paradīt plašu tehnikas augsnes un zāles apstrādei, ražas novākšanai, miglošanai, sniegt padomu, kā izvēlēties atbilstošu tehniku un stāstīt par tehnoloģijām, kas ļaus paveikt darbus ātrāk, efektīvāk un izmaksu ziņā ekonomiskāk!

Bayer pārstāvji konsultēs augsnes apstrādes sadaļā un stāstīs par augu aizsardzības līdzekļu izvēli kultūraugos pie dažādām augsnes apstrādes tehnoloģijām. Kad sēt, kādas ir izsējas normas un kā sējas dziļums var ietekmēt kultūraugu attīstību? Arī uz šiem jautājumiem atbildes sniegs Bayer speciālisti. Apskatīsim arī tādu aktuālu tēmu kā miglotāju pareiza uzpilde un mazgāšana, īpašu uzmanību pievēršot individuālo aizsardzības līdzekļu lietošanu. Kad pļaut, kādu pļaujmašīnu izvēlēties, kā pareizi apvītināt zāli un kā saglabāt siena kvalitāti? Agrera speciālisti sniegs konsultācijas par zāles apstrādi – pareizu pļaušanas laiku, pļaujmašīnu veidiem, ārdīšanas mērķi, skābbarības ieraugiem, siena un salmu kvalitāti, kā arī par citiem svarīgiem zāles apstrādes nosacījumiem.

Aicinām ikvienu interesentu REĢISTRĒTIES pasākumiem – zvanot pa telefonu +371 28697117 vai pa e-pastu agritech@stokker.com, norādot uz kuru pasākumu ieradīsieties.

Uz tikšanos Zāles dienās 2018!

Categories: