Iegādājies tehniku tikai no oficiālajiem pārstāvjiem!

Apsverot lauksaimniecības tehnikas iegādi, STOKKER AGRITECH aicina lauksaimniekus pievērst uzmanību tam, vai konkrētais tehnikas tirgotājs ir oficiālais izvēlētā zīmola pārstāvis un var nodrošināt rūpnīcas garantijas un atbilstošu servisu. Pretējā gadījumā var nākties saskarties ar dažādiem riskiem, lielākoties finansiāliem.

Oficiālā pārstāvja statuss nozīmē to, ka tehnikas tirgotājam ir tieša saikne ar rūpnīcu. Tas ļauj daudz ātrāk atrisināt problēmsituācijas un sniegt klientam nepieciešamo palīdzību, tostarp pasūtīt rezerves daļas. Pērkot tehniku ne no oficiālā izplatītāja, problēmu risināšana aizņem daudz ilgāku laiku, turklāt netiek nodrošināta rūpnīcas garantija. Lauksaimniekam tas rada papildu izdevumus un dīkstāvi, kas negatīvi ietekmē darba ražīgumu.

STOKKER AGRITECH pārdošanas nodaļas vadītājs Normunds Prunte: “Lauksaimniecības tehnikas iegāde prasa lielus finansiālos līdzekļus. Neatkarīgi no tā, vai tehnika un iekārtas tiek pirktas par savu naudu vai saņemot Eiropas Savienības atbalstu, ikviens zemnieks vēlas, lai tā strādātu un dotu saimniecībai reālu labumu. Tāpēc, pirmkārt, tieši zemniekam pašam jāizvērtē visi riski attiecībā uz piegādātāju, ko viņš izvēlas. Saņemot vilinošu piedāvājumu, pirmajā brīdī var šķist, ka izdevies ietaupīt naudu. Taču, ja vēlāk rodas kādas tehniskas problēmas un pārdevējs nav oficiāls zīmola pārstāvis, par rūpnīcas garantiju var aizmirst un remontdarbi aizņem krietni ilgāku laiku. Tehnikas iegādei no oficiālā pārstāvja ir vairākas būtiskas priekšrocības – garantijas serviss un apkope, oriģinālās rezerves daļas, lielāka uzticamība un mazāki finansiālie riski. Pateicoties rūpnīcas atbalstam, oficiālais pārstāvis var nodrošināt arī izdevīgākus finansējuma nosacījumus tehnikas iegādei.”

Atgādinām, ka no 2015. gada 1. janvāra STOKKER AGRITECH ir vienīgais oficiālais New Holland lauksaimniecības tehnikas pārstāvis Latvijā, pārņemot visas saistības no iepriekšējā pārstāvja un tā partneriem. Tas nozīmē to, ka arī garantijas serviss tiek nodrošināts tikai no STOKKER AGRITECH puses.

Categories: