A/S „Agrofirma Tērvete” novērtē FLIEGL pārkrāvēja priekšrocības

A/S „Agrofirma Tērvete” šobrīd ir ļoti strauji attīstījusi piena lopkopības nozari – uzcelta jauna, moderna slaucamo govju lielferma, un slaucamo govju skaits no 700 ir pieaudzis līdz 3000. Lai pabarotu visu šo ganāmpulku, palielinājies sagatavojamās lopbarības apjoms, kā arī tās pārvadāšanas attālums, sasniedzot 35 km. Lai laicīgi spētu sagatavot lopbarību un novākt zāli, kad tā ir visvērtīgākā, zāles zaļās masas transportēšanai no lauka līdz glabātavai jāpiesaista auto transports. Savukārt, lai pārkrautu zāli no traktora piekabes autotransportā, ir nepieciešama speciāla pārkraušanas iekārta. Tāpēc uzņēmums no STOKKER AGRITECH iegādājās FLIEGL pārkrāvēju „Universal”. Tā pārkraušanas ātrums ir 20 kubikmetri minūtē.
fliegl1
A/S „Agrofirma Tērvete” augkopības nozares vadītājs Indriķis Vēveris: „Darbs ar tādu iekārtu norit šādi – no smalcinātāja līdz lauka malai zāli nogādā traktors, un lauka malā ar iekārtas palīdzību to pārkrauj automašīnā, kas tālāk zāli nogādā līdz glabātavai. Ar FLIEGL tehniku – piekabēm un biogāzes staciju uzpildīšanas iekārtām – bijām pazīstami jau iepriekš, taču ar šāda veida agregātu vēl nē. Kad nolēmām, ka mums nepieciešama iekārta, ar kuru varētu pārkraut zāles un kukurūzas zaļo masu, vērsāmies pie vairākiem tehnikas tirgotājiem, lai mums piedāvā šādu vai līdzīgu tehnoloģiju. STOKKER AGRITECH piedāvātā tehnika izrādījās īstā. Esam vēl tikai pašā darba sākumā – ir nopļauts un ielikts tranšejās pirmais pļāvums. Ar jauno iekārtu esam pārkrāvuši 5000 t zāles zaļo masu, kas ir tikai kādi 15% no paredzētā gada apjoma. Plānojam pārkraut ap 15000 t zāles un 25000 līdz 35000t kukurūzas zaļās masas, līdz ar to par agregāta izturību vairāk varēsim spriest rudenī. Pagaidām viss strādā ļoti labi, un esam apmierināti gan ar iekārtu, gan sadarbību ar STOKKER AGRITECH. Visi iesaistītie cilvēki strādāja ar lielu ieinteresētību gan iekārtu piegādājot, gan noregulējot to darbam.”

fliegl2

A/S „Agrofirma Tērvete” ir moderns daudznozaru lauksaimnieciskās ražošanas uzņēmums ar lielu pieredzi un vēsturisko mantojumu kopš 1947. gada. Uzņēmumu veido sešas nozares: augkopība, piena lopkopība, zirgkopība, biogāzes ražošana, alus ražošana, pārtikas mazumtirdzniecība un ēdināšanas serviss. Uzņēmuma apsaimniekojamā zemes platība ir 2972 ha.
fliegl3 fliegl4

Categories: