Ar T6 Dynamic Command™ vienmēr īstajā pārnesumā!

4 gadu garantija jaunajai Dynamic Command transmisijai. Paveic katru darbu maksimāli efektīvi un ietaupi degvielu ar jauno 8 pakāpju Powershift transmisiju.

KLASĒ LIELĀKĀ EFEKTIVITĀTE! Visefektīvākais četru cilindru traktors sava segmentā.

• Par 9% mazāks degvielas patēriņš
• Līdz pat € 900 degvielas ekonomija 750 stundas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Efektivitāte – galvenā Dynamic Command™ iezīme
• New Holland jaunā Dynamic Command™ pārnesumkārba papildinās pašreizējo 16 līdz 16 Electro Command Powerhift transmisiju ar 4 diapazoniem un tās Auto Command pārnesumkārbu.
• Dynamic Command™ būs pieejams četriem no sešiem T6 traktoru modeļiem; T6.145, T6.155, T6.165 un T6.175. Tāpat kā visas pārējās transmisijas, ko izmanto T6 sērijas traktoriem, Dynamic Comman™ transmisija ir izstrādāta un būvēta, izmantojot jaunu, īpaši tai paredzētu ražošanas līniju New Holland transmisijas sistēmu rūpnīcā Modenā, Itālijā. Pasaules līmeņa ražošanas (World Class Manufacturing) standarta ievērošanas pārbaudes garantē to, ka augstā kvalitāte ir nemainīga, un tā tiek kontrolēta visā ražošanas procesā, sākot no pašas izgatavošanas līdz noslēdzošajām pārbaudēm.
• Runājot par jaunās 24×24 Dynamic Command™ transmisijas uzbūvi, netiek pieļauti nekādi kompromisi efektivitātes palielināšanas jomā – jo mazāka jauda ir nepieciešama transmisijas darbināšanai, jo lielāka kļūst darba efektivitāte un mazāks – degvielas patēriņš. 3 diapazonu un astoņu pakāpju pusautomātiskā pārnesumkārba ir ar divu sajūgu koncepciju, līdzīga tai, ko izmanto, lai pārslēgtu diapazonus Auto Command™ transmisijā. Izmantojot divas vārpstas, četrus pārnesumus, sajūgs atrodas uz vienas vārpstas un četriem pārnesumiem, un sajūgu otrā pusē. Pēc tam spēks tiek modulēts starp diviem sajūgiem, kad transmisija pārslēdzas no viena pārnesuma uz otru. Visu diapazona pārslēgšanās ir arī pilnībā automātiska, bez mehāniskas pārnesumu pārslēgšanas. Braukšanai uz priekšu un atpakaļgaitai īpaši paredzētie sajūgi nodrošina kontrolētu braukšanas virziena nomaiņu pat izteiktā slīpumā, savukārt diapazonu pārslēgšana ir pilnīgi robotizēta.
• Ar Dynamic Command™ jaudas zudumi tiek samazināti, izmantojot mainīgu eļļošanas sūkni, kas piegādā tikai nepieciešamo eļļas daudzumu

Jaunu standartu ieviešana
Šīs efektīvās dubultā sajūga transmisijas kombinācija ar NEF 4,5 litru dzinēju, kas aprīkots ar ECOBlueTM Hi-eSCR (augstas efektivitātes selektīvā katalītiskās reducēšanas sistēma), nodrošināja, ka degvielas patēriņš DLG PowerMix 1.0 testā bija tikai 258 g/kWh un 23 g/kWh AdBlue, kas ir viszemākais 4 cilindru lauksaimniecības traktoram testā noteiktais degvielas patēriņš (-9%). Testā tika apliecināta arī T6 Dynamic Command transmisijas efektivitāte – PTO vārpstai tika nodrošināti 93% dzinēja jaudas.

Traktors New Holland T6.175 Dynamic Command™ saņem  apbalvojumu “Machine of the Year 2018”

Izstādē Agritechnica traktors New Holland T6.175 Dynamic Command™ saņem “Machine of the Year 2018” apbalvojumu vidējās klases traktoru kategorijā. Īpaši izveidotā žūrijas komisijā traktorus vērtēja vadošo Eiropas lauksaimniecības izdevniecību žurnālisti. Traktors ir saņēmis apbalvojumu par tā tehniskajiem jauninājumiem un ieguvumiem, ko tā sniedz klientiem, izvērtējot tādus kritērijus kā novatoriskas funkcijas, veiktspēja, ražīgums, ekspluatācijas izmaksas, lietošanas ērtums un operatora komforts.

Categories: ,