AGRITECH SIA uzsāk oficiālu sadarbību ar kombainu hederu ražotāju MacDon

Ar prieku paziņojam, ka AGRITECH SIA ir uzsācis oficiālu sadarbību ar kombainu hederu ražotāju MacDon un 2023. gada sezonai mūsu piedāvājumā pieejami arī MacDon Draper tipa hederi. Jau iepriekš ticis ziņots, ka 2021. gada nogalē New Holland Agriculture izziņoja jaunu stratēģisku partnerību ar vienu no lielākajiem kombainu hederu ražotājiem MacDon Industries, Ltd. Jaunie apvienoto zīmolu hederi papildinās New Holland plašo kombainu hederu piedāvājumu.

Par MacDon hederu pasūtījumiem, aicinām sazināties ar reģionālajiem tirdzniecības pārstāvjiem visā Latvijā: agritech.lv/kontakti/


PRESES RELĪZE: New Holland Agriculture izveido partnerību ar MacDon Industries Ltd.
Apvienoto zīmolu kombainu Draper tipa hederi tiks piedāvāti ar New Holland izplatītāju starpniecību visā pasaulē.

New Holland, 2021. gada decembrī
Lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland Agriculture ir izziņojis jaunu stratēģisku partnerību ar vienu no lielākajiem kombainu hederu ražotājiem MacDon Industries, Ltd. Saskaņā ar šo līgumu MacDon izplatīs pilnu klāstu kombainu Draper tipa hederu ar New Holland izplatītāju starpniecību visā pasaulē, izņemot Dienvidameriku, sākot no 2023. gada sezonas.

“Kopš New Holland laida klajā Twin Rotor® kombainu 1975. gadā, mūsu uzņēmums vienmēr ir koncentrējies uz augstākās graudu kvalitātes un maksimāli samazinātu graudu zudumu nodrošināšanu mūsu klientiem,” norāda New Holland Agriculture zīmola prezidents Karlo Lambro (Carlo Lambro). “Apvienojot New Holland visā pasaulē augsti novērtētās kombainu līnijas jaudu un izplatītāju tīklu ar MacDon izcilo pieredzi kombainu Draper tipa hederu ražošanā un pašiem produktiem, mēs kopā piedāvāsim klasē vislabāko ražas novākšanas produktu klāstu gan mūsu izplatītājiem, gan klientiem.”

Jaunie apvienoto zīmolu hederi papildinās New Holland plašo kombainu hederu piedāvājumu. New Holland Varifeed™ graudu hederu un CornMaster™ kukurūzas hederu ražošana tiks turpināta, ļaujot zīmolam nodrošināt vislabākos un piemērotākos risinājumus ražas novākšanas jomā visiem klientiem.

Ražas novākšanas produktu līnijas vadītājs Larss Skjoldagers Serensens (Lars Skjoldager Sørensen) stāsta: “New Holland un MacDon ir iekarojuši stabilas pozīcijas kā līderi savās ražas novākšanas procesa jomās. Abu zīmolu pieredzes apvienošana sniegs iespēju būtiski uzlabot mūsu klientu darbības efektivitāti laukā un samazināt ekspluatācijas izdevumus. Šī partnerība ir vislabākais scenārijs abiem zīmoliem, mūsu izplatītājiem un, pats galvenais, mūsu klientiem.”

Kanādas pilsētā Manitobā bāzētais uzņēmums MacDon ražo augstas veiktspējas ražas novākšanas aprīkojumu nu jau vairāk nekā 70 gadu. New Holland un MacDon vieno vēlme palīdzēt lauksaimniekiem un darbuzņēmējiem maksimāli efektīvi novākt ražu, nodrošinot pasauli ar pārtiku. MacDon turpinās ražot un izplatīt savu kombainu Draper tipa hederu klāstu ar MacDon zīmola marķējumu visiem saviem izplatītājiem un klientiem, kas izmanto lielāko kombainu ražotāju tehniku.
Ražotāja mājas lapa: www.macdon.com/

Avots: CNH Industrial Newsroom : New Holland Agriculture partners with MacDon Industries Ltd.

Categories: