Kārtot pēc:
Doties uz lapu:
Lapa :  1 no 1

New Holland T8 sērijas traktori

New Holland T8 sērijas traktori

T8 sērijas traktorus var pielāgot katra lietotāja individuālajām vajadzībām, kas nodrošinās vislabākos darba rezultātus. Iespējams izvēlēties starp jauno Auto Command™ transmisiju, kas nodrošina precīzu ātruma kontroli, un Ultra Command transmisiju, kas ir jaudīgākā Powershift transmisija tirgū. Traktori standartā ir aprīkoti ar IntelliView™ IV krāsaino skārienjutīgo ekrānu, kas ir lieliski piemērots traktoriem ar IntelliSteer® stūrēšanas sistēmu (izvēles). Priekšējā uzkare un jūgvārpsta ievērojami atvieglo darba procesu. Pieejama arī plaša riepu izvēle (līdz pat 2,15 metru augstajām 00/60R42 riepām), kas samazina augsnes blīvēšanos un uzlabo saķeri ar virsmu, tajā pašā laikā nesamazinot trīs metru transporta platumu. T8 - esi sava darba noteicējs.
0
1 KM

JCB FASTRAC sērijas traktori

JCB FASTRAC sērijas traktori

JCB Fastrac traktori ir unikāli un efektīvi. Tagad tie ir aprīkoti ar moderniem t4 dzinējiem un gps Auto-steer funkcijām, kas apvienojumā ar to efektīvo transmisiju, kruīza kontroli un kabīni, padara to darbību vēl efektīvāku.
0
1 KM

NEW HOLLAND T9 sērijas traktori

NEW HOLLAND T9 sērijas traktori

Iepazīsti pasaulē jaudīgāko traktoru ar šarnīra mehānismu. T9 traktoram ir 669 zs dzinējs, kas spēj nevainojami tikt galā pat ar vissarežģītākajiem lauksaimniecības darbiem. Traktora standarta rāmis ir lieliski piemērots intensīvai kravu transportēšanai. Pieejams arī platais rāmis. Traktors atbilst visiem Eiropas ceļu standartiem. Visiem modeļiem ir ECOBlue™ SCR (Selective Catalytic Reduction) tehnoloģija, kas atbilst Tier 4A standartam, kā arī moderna Engine Power Management (dzinēja uzraudzības) sistēma, kas papildus nodrošina vēl 71 zs jaudu. Maksimālā hidraulikas plūsma – 428 litri minūtē. Ergonomiskais SideWinder™ II roku balsts ir lielisks šī jaudīgā traktora papildinājums, kas nodrošina izcilu komfortu.
0
1 KM

NEW HOLLAND T7 sērijas traktori

NEW HOLLAND T7 sērijas traktori

Traktoru sērija, kas ieguvusi visvairāk apbalvojumu. Šiem modeļiem ir divas dažādas riteņu bāzes. Tie ir aprīkoti ar NEW HOLLAND moderno ECOBlue™ SCR (Selective Catalytic Reduction) tehnoloģiju, kas atbilst Tier 4A standartam un uzlabo darba ražīgumu. Traktoriem ir plašs transmisiju klāsts – sākot ar jau pārbaudītajām Range un Power Command transmisijām, beidzot ar apbalvojumiem bagāto Auto Command transmisiju. Operatora ērtību uzlabošanai iespējams izvēlēties Classic vai SideWinder™ II roku balstus, kas ir uzstādījuši pilnīgi jaunus nozares ergonomikas standartus. Vēlies justies drošāk, nezaudējot traktora manevrēšanas spēju? Izvēlies apbalvojumiem bagāto ABS SuperSteer™ sistēmu.
0
1 KM

NEW HOLLAND T6 sērijas traktori

NEW HOLLAND T6 sērijas traktori

Jaunā T6 sērija nosaka jaunus universālo traktoru standartus. T6 sērijas traktori ir lielisks palīgs jebkādu darbu veikšanā. ECOBlue™ SCR Common Rail Nef dzinējs nodrošina izcilu veiktspēju neatkarīgi no tā, vai tam ir tikai četri vai seši cilindri. Visi modeļi (izņemot T6.120) standarta komplektācijā ir aprīkoti ar Engine Power Management sistēmu, kas uzlabo gan ražīgumu, gan samazina degvielas patēriņu. Izbaudi strādāšanas ērtumu Horizon™ kabīnē. Auto Command™, Electro Command™ un Dual Command™ transmisijas nodrošina jaudu visu veidu lauksaimniecības darbu veikšanai, ceļu būves darbiem, lauka apstrādei un darbu veikšanai angāros (pieejami arī zemā profila varianti).
0
1 KM

NEW HOLLAND TD5 sērijas traktori

NEW HOLLAND TD5 sērijas traktori

TD5 sērijas traktori atbilst visām tradicionālajām lauksaimnieku prasībām – tās ir izturīgas, stabilas un daudzpusīgas mašīnas. Šī kombinācija ir papildināta ar ērtu kabīni, kas atvieglo ikdienas darbu. Traktori ir aprīkoti ar efektīviem un izturīgiem dzinējiem, kas spēj attīstīt līdz 113 ZS jaudu un ir lieliski piemēroti darbu veikšanai 360° rādiusā. Šai sērijai ir tradicionālais NEW HOLLAND dizains, kā arī ir pieejami varianti ar ROPS rāmi. Papildus var pasūtīt arī FOPS rāmi.
0
1 KM

NEW HOLLAND T5 sērijas traktori

Izbaudi jauna līmeņa ērtības ar jauno VisionView™ kabīni – ērti, ergonomiski un brīvi. Vēlies vairāk? Mašīnu jauda ir no 95 līdz 114 ZS, kas nodrošinās nepārtrauktu iespēju strādāt neatkarīgi no apstākļiem. Papildus vari izvēlēties Powershuttle, Creeper un Dual Command™ transmisijas. Jaunā 16 x 16 Electro Command™ transmisija ļauj precīzi pielāgot kustības ātrumu gan uz priekšu, gan uz aizmuguri, lai darbu varētu veikt maksimāli efektīvi. T5 sērija – jaunākās paaudzes traktori!
0
1 KM

NEW HOLLAND T4 sērijas traktori

T4 sērijā ir pieci traktoru modeļi, kas spēj nodrošināt ar tādām funkcijām kā elektronisko vilkmes kontroli nevainojamai precizitātei un pārskatāmu kontroles paneli, kas nelīdzinās nevienam sāncenšu ražojumam. Papildu komfortu nodrošina modernā VisionView™ kabīne. Ja izvēlēsies šo, Tavā rīcībā būs 114 ZS traktors ar Common Rail un CEGR (Cooled Exhaust Gas) tehnoloģijām, kas atbilst Tier 4A standartam. Šo sēriju papildina uzlabota transmisijas veiktspēja, jauna veida frontālā sakabe, jūgvārpsta un iespēja pievienot iekraušanas kausu.
0
1 KM