Honey Bee AirFlex lentas hederi

Honey Bee ir attīstījuši lentas hederus saskaņā ar savu un klientu pieredzi. Katrs jaunais un inovatīvais modelis tiek rūpīgi testēts pašu saimniecībā. Šobrīd pasaulē vispieprasītākais lentas hederu modelis Honey Bee AirFLEX ar augsni kopējošo jeb peldošo izkapti ir vienkāršs un izturīgs vissmagākajos ekspluatācijas apstākļos. Honey Bee mērķis ir ražot tādas lauksaimniecības mašīnas, kuru īpašniekiem – zemniekiem būtu patīkami strādāt ar to.

AF225AF230AF236AF240AF245AF250
Platums7.6 m9.1 m10.9 m12.2 m13.7 m15.2 m
Darba svars (ar tītavām)3070 kg3356 kg3589 kg 3928 kg4078 kg4185 kg

Palielinoties kombainu kulšanas jaudai, galvenā problēma ir hedera caurplūde. Standarta heders ar mehānisko šneku nevar nodrošināt pietiekamu kuļamās masas plūsmu un līdz ar to arī kombaina kuļmašīnas darbību pilnā apmērā. Šī problēma ir īpaši aktuāla hederiem ar darba platumu virs 7 m un sarežģītākos kulšanas apstākļos. Pieredze liecina – ja ir apgrūtināti kulšanas apstākļi, piemēram, labība ir veldrē, ir augsts mitruma procents vai ir jāievāc zemas kultūras raža, lentas heders kombaina ražīgumu palielina par līdz pat 40%. Savukārt labvēlīgākos apstākļos kombaina ražīgums, izmantojot lentas hederi, pieaug par ne mazāk kā 20%.

Honey Bee AirFlex galvenās priekšrocības ir:
• hedera masa. Heders, pateicoties pneimatiskajai virsmas kopēšanas sistēmai, ir visvieglākais tirgū;
• mehāniskā piedziņa. Viss heders, ieskaitot lentas un izkaptis, tiek darbināts ar mehāniskās piedziņas palīdzību, tādējādi samazinot jaudas zudumus un ietaupot degvielu;
• tirgū vislielākais izkapts gājiens, kopējot virsmu.

Ja Jūs interesē šī tehnika, lūdzu aizpildi šo formu un mēs ar Jums sazināsimies!