Kārtot pēc:
Doties uz lapu:
Lapa :  1 no 1

BEDNAR ATLAS HO DISKU KULTIVATORS

ATLAS HO ir smags, kompakts, īsais disku lobītājs ar izturīgu konstrukciju, kas ir paredzēts rugaines lobīšanai līdz 18 cm ar lielu augu atlieku daudzumu, dziļajai rugaines lobīšanai un rugaines lobīšanai smagā un sausā augsnē.
0
1 KM

BEDNAR ATLAS AM disku kultivators

Vispārējā mašīnas izturība un roboto disku agresīvais novietojums attiecībā pret augsni pieļauj darba dziļumu līdz 16 cm, iemaisot lielāku daudzumu augu atlieku.
0
1 KM

BEDNAR SWIFTERDISC XE disku kultivators

Jaudīgais SWIFTERDISC XE ir maza izmēra piekabināmais disku lobītājs. Tam ir individuāla katra diska amortizācija ar gumijas segmentiem, kas ļauj mašīnai veikt augstas kvalitātes, ātru un lētu rugaines lobīšanu vai pirmssējas sagatavi.
0
1 KM

BEDNAR SWIFTERDISC XO_F disku kultivators

SWIFETRDISC-XO ir īsais, maza izmēra disku lobītājs ar darba ātrumu līdz 15 km/h. Precīzais smaguma centra novietojums (ass ir novietota aizmugurējā piespiedējveltņa priekšā) padara mašīnu stabilu, neatkarīgi no darba ātruma. Katrs zars ir aprīkots ar disku pāri (Twin Disc sistēma).
0
1 KM

BEDNAR SWIFTERDISC XN disku kultivators

SWIFTERDISC XN ir īsais uzkabināmais disku lobītājs ar individuālu disku amortizāciju un gumijas segmentiem, kas ļauj veikt ātru, lētu, augstas kvalitātes rugāju lobīšanu.
0
1 KM

POTTINGER velkamais kultivators SYNKRO T

Darba platums no 4 - 6 m.
0
1 KM

POTTINGER kultivators SYNKRO 3 rindu

Darba platums no 3 - 5 m.
0
1 KM

POTTINGER kultivators SYNKRO 2 rindu

Darba platums no 2,5 līdz 6 m.
0
1 KM