Kārtot pēc:
Doties uz lapu:
Lapa :  1 no 1

NEW HOLLAND CX8000 ELEVATION sērijas graudu kombaini

NEW HOLLAND CX8000 ELEVATION sērijas graudu kombaini

CX8000 Elevation šobrīd ir pasaulē jaudīgakie universālie kombaini ar nepārspētu 490 ZS jaudu. Kombaini ir pieejami ar pieciem vai sešiem salmu kratītājiem un automātiskajām pielāgošanās sistēmām, nodrošinot efektīvu ražas novākšanas procesu. ECOBlue SCR dzinēji atbilst Tier 4A standartam un par 10% samazina degvielas patēriņu. SmartTrax gumijas kāpurķēdes par 57% samazina augsnes blīvēšanos. Opti-Fan tehnoloģija nodrošina vistīrāko graudu novākšanas procesu. Kombaini aprīkoti ar jaunākās paaudzes ražības uzskaites un mitruma analīzes sistēmām.
0
1 KM

NEW HOLLAND CX5000 un CX6000 ELEVATION sērijas graudu kombaini

NEW HOLLAND CX5000 un CX6000 ELEVATION sērijas graudu kombaini

CX5000 un CX6000 ELEVATION kombainiem ir tradicionālais NEW HOLLAND dizains. Ražīgumu un funkciju kvalitāti nodrošina četrcilindru tehnoloģija. Opti-Tresh sistēma ļauj vadītājam noregulēt kulšanas pakāpi, lai iespējami labāk atdalītu salmus no graudiem vai saglabātu salmu kvalitāti. Smart Sieve sistēma par 25% samazina slīpo virsmu ietekmi uz tīrīšanas sistēmas darbību. Jaunā Triple-Clean sistēma nodrošina par 15% lielāku tīrīšanas jaudu. Visi modeļi ir aprīkoti ar Tier 4A Nef un Cursor dzinējiem ar ECOBlue SCR(Selective Catalytic Reduction) tehnoloģiju.
0
1 KM

NEW HOLLAND CR sērijas graudu kombaini

NEW HOLLAND CR sērijas graudu kombaini

CR sērijas modeļiem ir jaunā New Holland Twin Rotor™ tehnoloģija, kas nodrošina vistīrāko graudu novākšanas procesu un maksimāli samazina bojāto graudu apjomu. Nepārspētajai Harvest Suite™ Ultra kabīnei ir labāka redzamība - tā ir daudz plašāka, kas nodrošina maksimālu komfortu, visu dienu strādājot uz lauka. IntelliSteer™ automātiskā vadības sistēma padara ražas novākšanu vēl efektīvāku. Kombaini ir aprīkoti ar 14500 litru graudu tvertni, kuras plūstamības ātrums sasniedz 143 litrus sekundē. Dynamic Feed Roll™ tehnoloģija uzlabo ražīgumu un palīdz saglabāt augstu graudu un salmu kvalitāti. Īpaši garo saliekamo 10 m izkraušanas torni var izmantot ar vislielākajiem hederiem un augstākajām piekabēm. Sērijas jaudīgākais 653 ZS CR10.90 kombains ir aprīkots ar Cursor 16 dīzeļdzinēju, kas ieguvis apbalvojumu 2014 Diesel Engine of the Year (Gada labākais dīzeļdzinējs). Tas ir aprīkots ar ECOBlue™ HI-eSCR tehnoloģiju un atbilst Tier 4B standartam. CR – tā ir jauna ražas novākšanas pieredze.
0
1 KM

NEW HOLLAND TC sērijas graudu kombaini

NEW HOLLAND TC sērijas graudu kombaini

TC sērijas kombaini ir nevainojami piemēroti nelielām un vidējām lauku saimniecībām, kurām ir ļoti svarīga drošība un veiktspēja. TC sēriju raksturo nelielas ekspluatācijas izmaksas. Šīs kombainu sērijas priekšrocības ir ērta kabīne un viegla vadība, Jaunais TC5000 sērijas sortiments ir ļoti plašs. Dzinēju jauda ir no 175 ZS līdz 258 ZS. Dažus kombainus var aprīkot ar rotējošu seperātoru, kas ir viens no daudzajiem NEW HOLLAND uzņēmum izgudrojumiem.
0
1 KM

NEW HOLLAND FR sērijas barības smalcinātāji un graudu kombaini

NEW HOLLAND FR sērijas barības smalcinātāji un graudu kombaini

New Holland jau vairāk kā 50 gadus ir vadošais skābbarības novākšanas agregātu izstrādātājs. Process, mūsdienās tiek sagatavota skābbarība, ir pilnībā pārveidots. FR sērijas modeļu jauda ir no 450 ZS līdz 824 ZS (FR850 modelis). Šie spēkrati ir aprīkoti ar IntelliView™ IV ekrānu, ar kura palīdzību var kontrolēt smalcināšanas funkciju, kā arī tas ievērojami uzlabo operatora darba ērtumu. Uzlabotā veiktspēja un ražīgums padara ražas caurplūdi vēl efektīvāku, tajā pat laikā saglabājot New Holland tradicionālo dizainu. FR modeļi ir lielisks palīgs siena un skābbarības novākšanā, jaunaudzēs, biomasas sagatavošanā, kā arī citos lauksaimniecības darbos.
0
1 KM

PÖTTINGER lopbarības novākšanas kombaini MEX 5

Ar aizmugurējo vai frontālo stiprinājumu.
0
1 KM