Kārtot pēc:
Doties uz lapu:
Lapa :  1 no 1

BERTI Akmeņu drupinātāji IS/P sērija

BERTI Akmeņu drupinātāji IS/P sērija

Akmeņu drupinātājs traktoriem ar 130 līdz 220 ZS jaudu. Paredzēts augstas noslodzes darbam akmeņainos zemes gabalos. Standarta aprīkojums: 3-punktu uzkare, II-III kategorija; pārnesumkārba ar vienu ātrumu; 1000 apgr/min jūgvārpsta; automātiskais ķēdes regulētājs; līdzinātājs; jūgvārpsta ar aizsarguzmavu.Pieejams arī trumuļu veltnis, sietveidapiespiedējrullis vai piespiedējveltnis. Papildu aprīkojums: traktora sliežu irdinātājs.
0
1 KM

BERTI Akmeņu drupinātāji IS/M sērija

BERTI Akmeņu drupinātāji IS/M sērija

Akmeņu drupinātājs traktoriem ar 30 līdz 75 ZS jaudu. Paredzēts darbam akmeņainos laukos, parkos, dārzos, siltumnīcās. Standarta aprīkojums: 3-punktu uzkare, I-II kategorija; pārnesumkārba ar vienu ātrumu; 540 apgr/min jūgvārpsta; automātiskais ķēdes regulētājs; jūgvārpsta ar aizsarguzmavu.Pieejamas arī regulējamas sānu atbalsta pēdas, trumuļu veltnis, sietveidapiespiedējrullis vai piespiedējveltnis. Papildu aprīkojums: Sīksēklu sējmašīna un zemes šļūce.
0
1 KM

BERTI Akmeņu drupinātāji IS/L sērija

BERTI Akmeņu drupinātāji IS/L sērija

Akmeņu drupinātājs traktoriem ar 20 līdz 45 ZS jaudu. Paredzēts darbam akmeņainos laukos, parkos, dārzos, siltumnīcās. Standarta aprīkojums: 3-punktu uzkare, I kategorija; 540 apgr/min jūgvārpsta; automātiskais ķēdes regulētājs; mehāniskā sānu pārbīde; jūgvārpsta ar aizsarguzmavu.Pieejamas arī regulējamas sānu atbalsta pēdas, trumuļu veltnis vai sietveidapiespiedējrullis. Papildu aprīkojums: sīksēklu sējmašīna, hidrauliskā sānu pārbīde un līdzinātājs.
0
1 KM

BERTI Akmeņu drupinātāji IS/K sērija

BERTI Akmeņu drupinātāji IS/K sērija

Akmeņu drupinātājs traktoriem ar jaudu no 15 līdz 28 ZS. Paredzēts darbam akmeņainos laukos, parkos, dārzos, siltumnīcās. Standarta aprīkojums: 3-punktu uzkare, I kategorija; pārnesumkārba ar vienu ātrumu; 540 apgr/min jūgvārpsta; sietveidapiespiedējrullis; automātiskais ķēdes regulētājs; jūgvārpsta ar aizsarguzmavu. Papildu aprīkojums: sīksēklu sējmašīna un zemes šļūce.
0
1 KM