Kārtot pēc:
Doties uz lapu:
Lapa :  1 no 1

MultiOne 6. sērijas mini traktori

MultiOne 6. sērijas mini traktori

6.sērija ir ļoti rentabls risinājums tiem, kas izvēlas Multione mini traktoru priekšrocības par konkurētspējīgu cenu, nezaudējot jaudu un kvalitāti. Šie mini traktori būs perfekti piemēroti šaurām vietām, tie būs viegli transportējami un vadāmi, izmantojot plašu agregātu klāstu rakšanas, tīrīšanas, ainavu veidošanas, būvniecības un lauksaimniecības darbos.
0
1 KM

MultiOne 7. sērijas mini traktori

MultiOne 7. sērijas mini traktori

MultiOne 7.sērija apvieno jaudu, ātrumu un manevrētspēju. Jaudīgais dzinējs un motors nodrošina lielu ātrumu un stumšanas jaudu. Jaunais rāmis un teleskopiskā strēle garantē augstu celtspēju un manevrētspēju. MultiOne MultiOne 7.sērija ir radīta, balstoties uz visveiksmīgāko mini iekrāvēju priekšrocībām un stiprajām pusēm – daudzfunkcionalitāte un manevrētspēja.
0
1 KM

MultiOne 8. sērijas mini traktori

MultiOne 8. sērijas mini traktori

MultiOne 8. sērija ir labākais mini traktora risinājums tirgū tiem, kam nepieciešami visi jaunās sērijas uzlabojumi, kā arī tehnikas augstais griezes moments un lielais ātrums. 8. sērijas mini traktoriem ir tāda paša jaunā tipa rāmis kā 7. sērijas traktoriem, bet papildus tas ir aprīkots ar jaudīgāku dzinēju un tiešās piedziņas motoru, kas nodrošina ievērojamu saķeri, kādu nevar nodrošināt konkurentu tehnika.
0
1 KM

MultiOne 9. sērijas mini traktori

MultiOne 9. sērijas mini traktori

MultiOne 9. sērija ir labākais universālais mini traktors tirgū, jo tam ir labākā celtspējas - svara attiecība. 9. sērija ir GT sērijas attīstības turpinājums: jaunā sērija pārsteidz ar pavisam jaunu arhitektūru un dizainu, padarot to vienīgo universālo mini iekrāvēju savā klasē, lai sasniegtu rezultātus un standartus, kas ir ļoti konkurētspējīgi un izmaksu ziņā efektīvi. MultiOne mini traktori tiek piedāvāti par konkurētspējīgu cenu, nezaudējot jaudu un kvalitāti.
0
1 KM