MultiOne 8. sērijas mini traktori

MultiOne 8. sērijas mini traktori

MultiOne 8. sērija ir labākais mini traktora risinājums tirgū tiem, kam nepieciešami visi jaunās sērijas uzlabojumi, kā arī tehnikas augstais griezes moments un lielais ātrums. 8. sērijas mini traktoriem ir tāda paša jaunā tipa rāmis kā 7. sērijas traktoriem, bet papildus tas ir aprīkots ar jaudīgāku dzinēju un tiešās piedziņas motoru, kas nodrošina ievērojamu saķeri, kādu nevar nodrošināt konkurentu tehnika.

Modelis 8.4 8.4+ 8.4S
Celtspēja 1600 kg 1600 kg 1600 kg
Jauda 40 ZS 40 ZS 40 ZS
Ātrums 12 km/h 15 km/h 23 km/h
Hidrauliskā plūsma/spiediens 72 l/min 72 l/min 72 l/min
Celšanas augstums 2,98 m 2,98 m 2,98 m
Svars 1722 kg 1722 kg 1740 kg

MultiOne 8. sērija ir labākais mini traktora risinājums tirgū tiem, kam nepieciešami visi jaunās sērijas uzlabojumi, kā arī tehnikas augstais griezes moments un lielais ātrums.
8. sērijas mini traktoriem ir tāda paša jaunā tipa rāmis kā 7. sērijas traktoriem, bet papildus tas ir aprīkots ar jaudīgāku dzinēju un tiešās piedziņas motoru, kas nodrošina ievērojamu saķeri, kādu nevar nodrošināt konkurentu tehnika. Stabilitāte un uzticamība raksturo šo jauno revolucionāro mini traktoru ar uzlabotu un modernu rāmja konstrukciju un zemu svara centru ar pārsteidzošu stabilitāti. Tā dizainu raksturo plaša, ērta un viegli pieejama vadītāja zona un luksusa kabīne ar kondicioniera sistēmu.
Tā ir ideāla izvēle sarežģītās darba zonās, kur ir vajadzīga papildus jauda, stabilitāte un komforts vienlaicīgi.

Plašāka informācija pieejama ražotāja mājas lapā: spied šeit

Ja Jūs interesē šī tehnika, lūdzu aizpildi šo formu un mēs ar Jums sazināsimies!