MultiOne 6. sērijas mini traktori

MultiOne 6. sērijas mini traktori

6.sērija ir ļoti rentabls risinājums tiem, kas izvēlas Multione mini traktoru priekšrocības par konkurētspējīgu cenu, nezaudējot jaudu un kvalitāti. Šie mini traktori būs perfekti piemēroti šaurām vietām, tie būs viegli transportējami un vadāmi, izmantojot plašu agregātu klāstu rakšanas, tīrīšanas, ainavu veidošanas, būvniecības un lauksaimniecības darbos.

Modelis 6.3 6.3+ 6.3S
Celtspēja 1200 kg 1200 kg 1200 kg
Jauda 28 ZS 28 ZS 28 ZS
Ātrums 13 km/h 11 km/h 15 km/h
Hidrauliskā plūsma/spiediens 46 l/min 46 l/min 46 l/min
Celšanas augstums 2,92 m 2,92 m 2,92 m
Svars 1400 kg 1430 kg 1430 kg

MultiOne 6.sērija ir viskompaktākie jaunās paaudzes Multione universālie mini traktori. To neticami kompaktais izmērs ir neierasti mazs, ja to salīdzinām ar celtspēju, ko nodrošina šis mazais, bet jaudīgais mini traktors. Pilnīgi jaunais šarnīrtipa rāmis un citi inovatīvi risinājumi nodrošina labāko sniegumu jebkuros apstākļos.

6.sērija ir ļoti rentabls risinājums tiem, kas izvēlas Multione mini traktoru priekšrocības par konkurētspējīgu cenu, nezaudējot jaudu un kvalitāti. Šie mini traktori būs perfekti piemēroti šaurām vietām, tie būs viegli transportējami un vadāmi, izmantojot plašu agregātu klāstu rakšanas, tīrīšanas, ainavu veidošanas, būvniecības un lauksaimniecības darbos. Tāpat šie 6.sērijas daudzfunkcionālie mini traktori būs ideāli palīgi saimniecībā vai zemes gabalā, teritorijas tīrīšanai vai gruvešu izvešanai, dažādiem iekraušanas darbiem.

Plašāka informācija pieejama ražotāja mājas lapā: spied šeit

Ja Jūs interesē šī tehnika, lūdzu aizpildi šo formu un mēs ar Jums sazināsimies!